Zaloguj się

zamknij
Utwórz konto
SZYJĘ I OFERUJĘ LNIANE PRODUKTY, KTÓRE POSŁUŻĄ CI PRZEZ LATA. Kocham jakość i naturalny skład, dlatego znajdziesz tu wyłącznie wysokiej jakości rzeczy szyte z tkanin lnianych i lniano-bawełnianych, często zdobione haftami. Jeśli masz dylemat i nie wiesz co wybrać dla siebie lub bliskiej Ci osoby - zapraszam do kontaktu - DORADZĘ, POMOGĘ WYBRAĆ lub USZYJĘ COŚ NOWEGO.

Czas, żeby docenić piękno i siłę natury!

Kierowana tą myślą, parę lat temu postanowiłam zawalczyć o siebie i zamienić moją największą pasję w najwspanialszą pracę. Tak oto powstała marka DECOLUCC
i rozpoczęło się moje nowe życie: twórcze, dające radość i satysfakcję.

Zawsze wierzyłam w siłę natury, dlatego tworzę tak, jak czuję – NATURALNIE.

Styl rustykalny, wspomnienia z dzieciństwa, z wakacji na wsi – są moim źródłem niewyczerpanej inspiracji.

Projektuję ubrania uniwersalne, subtelne, piękne w swej prostocie. Szyję torby, fartuchy, pościele, niektóre zdobione haftami z motywami roślinnymi. Wykorzystuję do tego naturalne tkaniny lnu i stawiam na łagodne kolory: nieba, ognia i ziemi – dzięki czemu mogę później zaszaleć z dodatkami. Bardzo dużą uwagę przykładam do szczegółów: wykończeń, haftów i delikatnych zdobień.

Nie zależy mi na ilości. W mojej pracowni najważniejsza zasada to: jakość, nie ilość!

Wszystkie kolekcje szyję i haftuję sama w mojej małej, domowej pracowni.

Twórczo zakręcona, cierpliwa i dokładna – taka jestem ja,

Monika Wiśniewska

A Ty Nieznajomy - witaj w moim świecie!

Przewiń do góry

DOŁĄCZ DO NAS

W pierwszej kolejności dowiaduj się o naszych nowościach i uzyskuj wyjątkowe rabaty.    Używamy plików cookie, aby poprawić działanie naszej strony. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.